این سایت با هدف توسعه کسب و کار و حمایت مستقیم از طراحان گرافیک (اشتغال به صورت فریلنسر) ساخته شده است.در همین راستا اسپرسو در ۳ بخش فعالیت های حرفه ای خود را آغاز نموده است.
۱-مارکتینگ :بزرگترین نیاز هر کسب و کاری داشتن دانش بالا در حوزه مارکتینگ است و پس از تشکیل زیرساخت های مناسب ،می تواند فعالیت دیجیتال مارکتینگ خود را نیز آغاز کند.
۲-دیزاین:در زمینه طراحی گرافیک همیشه تعارض بین کارفرما و طراح وجود داشته است و اغلب حق طراح (چه مادی و چه معنوی) نادیده گرفته شده است از این رو اسپرسو سعی نموده با راه اندازی این سایت و همکاری با طراحان گرافیک این حق را در جایگاه واقعی خود قرار دهد و بین کارفرما و طراحان گرافیک رابطه حسنه ایجاد کند.
۳-آکادمی:بر اساس برنامه ریزی اسپرسو ،نیاز های آموزشی کسب و کار ها براساس محتوای ویدئو های آموزشی در سایت اسپرسو آکادمی در آینده نزدیک قرار داده خواهد شد تا شما کاربران از این محتواهای کاربردی بتوانید استفاده کنید.
۴-پادکست:یکی از نیاز های آموزشی با توجه به وقت محدود انسان ها ،نیاز به گوش دادن محتوای آموزشی است ازاین سو اسپرسو تصمیم دارد تا به صورت تخصصی آموزش های کاربردی و براساس فرآیند چابکسازی را تهیه و در اختیار افراد مشتاق یادگیری قرار دهد.
**اسپرسو افراد مستعد و خلاق و عاشق کار را در هر زمانی استخدام می کند**

 

معرفی کوتاه اسپرسو 👇 کلیک کنید